SP OŁAWA

naglowek-cover.png
Baner nagłówkowyBaner nagłówkowyBaner nagłówkowy
Miasto Oława
Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice
Gmina Oława
Gmina Domaniów
Temperatura powietrza
13,8°C
Temperatura odczuwalna
11,4°C
  Wilgotność powietrza
51,0%
  Ciśnienie Atmosferyczne
1 005,5hPa
         Prędkość wiatru
6,1m/s
Kierunek wiatru
W
meteo stacja
meteo
Punkty szczepień w powiecie.jpg
Kolejka KM.png
Portal mapowy.png
Przewodnik.png
Lex2.png
BZK.png
Biuro rzeczy.png
Dyzury aptek2.png
Patronat2.png
Album przyroda powiatu.png
Powiat w liczbach2 - baner.png
PCPR.png
PUP.png
PZD.png
RODO5.png
EPUAP.png
Baner1.png
ZPP2.png
baner info3.png
Dziennii.png
Przewodnik rowerowy
Wtorek  /  09-04-2019    

Pojawiła się nowa publikacja dla cyklistów

Aby zachęcić mieszkańców powiatu do uprawiania turystyki rowerowej i aktywnego spędzania wolnego czasu, a także promocji regionu jako miejsca atrakcyjnego pod względem turystycznym Starostwo Powiatowe w Oławie wydało przewodnik rowerowy autorstwa Jacka Bereżnickiego i Wojtka Sienkiewicza. Publikacja zawiera trasy rowerowe, zdjęcia i mapki z wyznaczonymi trasami podzielonymi na kategorie (sportowa, turystyczna, przygodowa). Ponadto w przewodniku znajdują się kody QR, dzięki którym ściągniecie opisane trasy do swojego smartfona (należy pamiętać o odpowiedniej aplikacji z GPS).

Jak otrzymać publikację? Wszystkich miłośników rowerów zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku (https://www.facebook.com/starostwo.olawa) i strony internetowej urzędu www.starostwo.olawa.pl. Ogłaszamy tam konkursy, w których nagrodami są m.in. nowe przewodniki. Przygotowaliśmy dla mieszkańców jeszcze jedną możliwość pozyskania publikacji. Wystarczy przesłać na adres mailowy swoje zdjęcia związane z turystyką rowerową. W każdym miesiącu będziemy wybierać, naszym zdaniem, trzy najlepsze fotografie. Autorów zdjęć nagrodzimy przewodnikiem. Pochwalcie się jak i gdzie jeździcie na rowerach w naszym regionie!

W kwietniu 2019 roku, z okazji uruchomienia samoobsługowych stacji naprawy rowerów, (czytaj więcej TUTAJ) udostępniliśmy nasze przewodniki w wersji elektronicznej (kliknij w załącznik). Miłej lektury!

Przewodnik rowerowy


 

Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ